گوگل دیسکاور Google Discover چیست ؟

شاید سوال بسیاری از شما باشد که گوگل دیسکاور Google Discover چیست و چگونه عمل می کند. امروز می خواهم به زبان ساده در مورد گوگل دیسکاور برای شما بنویسم.

 

گوگل دیسکاور چیست ؟

وقتی مرورگر گوگل کروم خودتان را در موبایل باز می کنید قبل از این که محتوایی را سرچ کنید تعدادی مقاله یا خبر مرتبط با سلیقه خودتان را خواهید دید. به این بخش گوگل دیسکاور گفته می شود. نمایش محتوای شما در این بخش می تواند مخاطب و بازدیدکننده زیادی به سایت شما منتقل کند.

اما چطور می توانید به دیسکاور وارد شویم و چطور می توانیم مقالات بیشتر برای افراد بیشتری در گوگل دیسکاور داشته باشیم ؟

 

به زبان خیلی ساده مقالات و اخبار ترند روز در گوگل دیسکاور نمایش داده می شوند. هرچه سایت و مقاله شما پربازدید تر باشد این مقاله ترند برای افراد بیشتری به نمایش در خواهد آمد. پس نیاز است برای ورود به دیسکاور مقالات ترند روز بنویسیم و برای بازدید بالا در ۲۴ ساعت اول از آن تلاش کنیم. این بازدیدکنندگان می توانند از شبکه های اجتماعی یا از طریق تبلیغات همسان و بنری و دیگر روش های تبلیغاتی به سایت و مقاله ترند آمده باشند.

 

ارسال پوش نوتیفیکیشن برای مقالات ترند می تواند احتمال ورود مقاله به دیسکاور را بالا ببرد و یا میزان بازدید دریافتی از دیسکاور را بالا ببرد.

 

تجربه شخصی من برای ورود به دیسکاور

من با توجه به تجربیاتی که داشته ام سایت هایی که بیش از ۲۰۰۰ ورودی روزانه دارند شانس ورود به گوگل دیسکاور را دارند ولی این به این معنا نیست که اگر ورودی شما کمتر از این تعداد است باشد به دیسکاور ورود نخواهید کرد. ورود مقاله به دیسکاور با توجه به میزان رقبا به بازدید نیاز دارد. اگر بازدید مقاله ترند روز شما از رقیبتان بیشتر باشد شانس نمایش مقاله در دیسکاور بیشتر می شود.

 

برای بررسی ورود مقالات به دیسکاور و میزان بازدید دریافتی از آن می توانید از google search console یا google webmaster استفاده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.