تینو استارز، اولین دوره از رقابت استارتاپی دانش آموزان در الکام استارز

رویداد الکام استارز۹۹ میزبان استارتاپهای دانش آموزی است. برای رقابت تیم های دانش آموزی ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار از طرح بوم واره در نظر گرفته شده است.

سه تیم نخست دانش آموزی که ایده برتر داشته باشند، هر کدام می توانند از   ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار طرح فوق استفاده کنند.  نمایشگاه  الکامپ ۹۹ در سالن الکام استارز، برای اولین بار میزبان ایده های برتر دانش آموزی رویدادهای «تینوتک»  بود.

دانش آموزان در کنار استارتاپ های توسعه یافته فرصت معرفی ایده های خودشان را داشتند. امسال که الکام استارز به دلیل کورنا به صورت مجازی برگزار می شود، از دانش آموزان سراسر کشور دعوت می شود تا فرصت رقابت در این رویداد حرفه ای را از دست ندهند.

در این دوره از رقابت ها سازمان فناوری اطلاعات در نظر دارد به سه تیم برتر دانش آموزی معادل ۲۰۰ میلیون تومان از طرح بوم واره را اختصاص دهد تا برندگان بتوانند از این امکان به منظور توسعه ایده های خود استفاده کنند.

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران بوده و برگزارکننده بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکام استارز امسال میزبان صدها ستاره فعال پر شور و نوآور خواهد بود .

از سال ۹۹ سازمان فناوری اطلاعات با همکاری دفتر اقتصاد دیجیتال معاونت علمی ریاست جمهوری و مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه ملی «رویدادهای کارآفرینی دانش آموزی با رویکرد کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات» تلاش دارند تا ضمن توسعه نگرش کار آفرینی در میان دانش آموزان، آنها را در فضاهای واقعی کسب و کار و رقابت با استارتاپ های بزرگ و کوچک قرار دهند.

تینواستارز فرصتی است برای به نمایش گذاشتن خلاقیت و نوآوری ایده های دانش آموزی وکسب تجربیات و امکان استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران علاقه مند. 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.