داستان زندگی سعید شجاعی

قدم به قدم تا موفقیت

در اوایل دهه 80 بود که با یک وبلاگ فعالیت خودم را در فضای مجازی آغاز کردم. سال 1385 با راه اندازی یک کافی نت تمام روز خودم را در فضای مجازی بودم و اولین کسب و کار آنلاین خودم را با یک بانک مشاغل آنلاین شروع کردم. پس از آن به راه اندازی و توسعه سایت علاقه مند شدم و سال 1388 اولین سایت خودم را با طراحی کردم.

سال 1390 تصمیم گرفتم شرکت خودم را راه اندازی کنم و با نام ایران رادا فعالیتم را شروع کردم. ایران رادا خیلی زود توسعه یافت و به یک تیم قوی و توانمند تبدیل شد. همزمان با شروع تیم ایران رادا در سال 1390 کار خودم را در سئو شروع کردم و خیلی زود فهمیدم که به سئو خیلی علاقه دارم و علاقه من به سئو هر روز بیشتر شدو تا به امروز این علاقه در من وجود دارد.

از سال 1397 و با توسعه چندین سایت تصمیم گرفتم فعالیتم در فضای مجازی را گسترش دهم و دیگر ساختار ایران رادا برای من جذابیت نداشت. این بود که در سال 1399 تصمیم گرفتم ایران رادا را تعطیل و زات هلدینگ را را اندازی کنم.

زات هلدینگ یک کارخانه استارتاپ یا استارتاپ استودیو است و با کمک این زیر ساخت سایت ها و کسبو کار های آنلاین گوناگونی راه اندازی کرده و در حال توسعه آنها نیز هستم. با توجه به علاقه ام به سئو اولین قدم در زات هلدینگ یک استارتاپ بود به نام جادوگر سئو بود.