تاریخچه ای از  سعید شجاعی

در اوایل دهه 80 بود که با یک وبلاگ فعالیت خودم را در فضای مجازی آغاز کردم. پس از آن به طراحی و تولید برنامه های تحت ویندوز علاقه مند شدم و چندین برنامه آماده کرده ام. سال 1385 با راه اندازی یک کافی نت تمام روز خودم را در فضای مجازی بودم و اولین کسب و کار آنلاین خودم را با یک بانک مشاغل آنلاین شروع کردم. پس از آن به راه اندازی و توسعه سایت علاقه مند شدم و سال 1388 اولین سایت خودم را طراحی کردم.

سال 1390 تصمیم گرفتم شرکت خودم را راه اندازی کنم و با نام ایران رادا فعالیتم را شروع کردم. ایران رادا خیلی زود توسعه یافت و به یک تیم قوی و توانمند تبدیل شد. همزمان با شروع تیم ایران رادا در سال 1390 کار خودم را در سئو شروع کردم و خیلی زود فهمیدم که به سئو خیلی علاقه دارم و علاقه من به سئو هر روز بیشتر شد و تا به امروز این علاقه در من وجود دارد.

از سال 1397 و با توسعه چندین سایت تصمیم گرفتم فعالیتم در فضای مجازی را گسترش دهم و دیگر ساختار ایران رادا برای من جذابیت نداشت. این بود که در سال 1399 تصمیم گرفتم ایران رادا را تعطیل و زات هلدینگ را را اندازی کنم.

زات هلدینگ یک کارخانه استارتاپ یا استارتاپ استودیو است و با کمک این زیر ساخت سایت ها و کسب و کار های آنلاین گوناگونی راه اندازی کرده و در حال توسعه آنها نیز هستم. با توجه به علاقه ام به سئو اولین قدم در زات هلدینگ یک استارتاپ به نام جادوگر سئو بود.